Niania, Opiekunka do dziecka dla Ciebie - TheNanny.pl
a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

Pytania i Odpowiedzi

1. Co to jest www.TheNanny.pl?

Portal www.TheNanny.pl jest serwisem łączącym Rodziców i Nianie. Na naszej stronie Rodzice po zarejestrowaniu/ zalogowaniu się mogą zamieszczać ogłoszenia o poszukiwaniu Niani i przeglądać profile Niań wraz z pełnymi danymi kontaktowymi (telefon i Email). Nianie natomiast mogą utworzyć profil rejestrując/ logując się jako Niania, dzięki czemu może przeglądać ogłoszenia zamieszczone przez Rodziców z pełnymi danymi kontaktowymi do Rodzica. Niania rejestrując się zgadza się na to by zalogowani rodzice mogli przeglądać jej profil i bezpośrednio kontaktować się. Dodatkowo serwis www.TheNanny.pl zawiera podstrony: Wydarzenia/ Szkolenia/ Artykuły/ Usługi mobilne/ Polskie Marki. Wszystko z myślą o Rodzicach i Naniach.

2. Czy rejestracja na www.TheNanny.pl jest bezpłatna?

Rejestracja na www.TheNanny.pl jest bezpłatna dla osób rejestrujących się jako Niania. Rejestracja w serwisie jako Rodzic jest płatna i kosztuje 49,99zł. Opłata ta umożliwia Rodzicom przeglądanie profili Niań wraz z pełnymi danymi kontaktowymi, oraz zamieszczania ogłoszeń. Opłata ta jest jednorazowa i zezwala na miesięczny dostęp PREMIUM.

3. Czy w bazie Niań znajdę Nianię anglojęzyczną?

W naszej bazie znajduję się wiele Niań, każda z nich ma indywidualny profil. Nianie tworząc u nas profil odpowiadają na pytanie o znajomość języków obcych, zaznaczając znane języki.

4. Czy serwis www.TheNanny.pl pomaga w zawieraniu umów pomiędzy Nianią, a Rodziną ?

Serwis www.TheNanny.pl jest serwisem pomagającym połączyć się Nianiom i Rodzinom. Serwis nie pośredniczy w zawieraniu umów i nie uczestniczy w negocjowaniu warunków zatrudnienia. Dla użytkowników serwisu utworzyliśmy stronę z Artykułami, na której zamieszczać będziemy wskazówki i podpowiedzi.